E-bike Rent

Czy e-bike to lepszy rower? Wypożycz go i sprawdź sam!

Wyślij zapytanie na email: info@rinosbike.eu podając daty i ilość rowerów.


Każdy z nas od dziecka potrafił jeździć na rowerze. Natomiast jazda na e-bike'u to coś, czego większość osób nigdy nie próbowała. A czy e-bike nie jest faktycznie lepszym rowerem? Przez długi czas e-bike miał opinię przeznaczonego dla osób starszych lub mniej sprawnych. Ale w rzeczywistości wysportowani dorośli, młodzież i sportowcy amatorzy również mają wielką frajdę z e-bike'a.

E-bike'i rzeczywiście mają liczne zalety w porównaniu ze zwykłymi rowerami:

- E-silnik: działa jako pomoc i wspomaga podczas jazdy pod górę. Dzięki temu można spokojnie podjeżdżać także pod większe nachylenia lub długie górskie drogi.

- W przypadku e-bike'ów nie ma problemu z wiatrem czołowym. Wystarczy użyć nieco wyższego poziomu wspomagania i poczuć się na e-bike'u tak, jakby wspierał nas wiatr w plecy.

- Nierównomiernie wytrenowane pary lub rodziny o różnym poziomie sprawności pokochają e-rowery! Elektryczne wspomaganie zapobiega pozostawaniu w tyle przez jedną osobę, podczas gdy druga czuje się niedożywiona.

- E-rowery to umożliwiają i są doskonałym substytutem samochodu, zwłaszcza na wakacjach.

- Rowery elektryczne są również korzystne dla zdrowia. Silnik wspomaga i tym samym zapobiega szczytom mocy, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie rowerzystów rekreacyjnych. W ten sposób zawsze poruszasz się w idealnym zakresie pulsu i w równym stopniu aktywujesz swój układ sercowo-naczyniowy i spalanie tłuszczu.


Co się dzieje, gdy bateria jest pusta?

Nowoczesne baterie są niezwykle wydajne, dlatego bez problemu wytrzymują dłuższe wycieczki. Jeśli zabraknie Ci energii, możesz po prostu kontynuować jazdę na rowerze bez wspomagania elektrycznego. Może to być nieco mniej komfortowe, ale nie wpływa na technologię roweru. W prawie wszystkich e-rowerach napęd elektryczny można w każdej chwili wyłączyć. W ten sposób można zawsze samodzielnie zdecydować, czy chce się korzystać z roweru elektrycznego ze wspomaganiem, czy też woli się pedałować w 100 % samodzielnie.


Który e-rower jest dla mnie odpowiedni?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rowerów z napędem elektrycznym. Ale który e-bike jest dla Ciebie odpowiedni? Nasi mechanicy przygotowali dla Państwa prosty przegląd:

 

Fat tire ebike
Miejski e-bike

City e-bike: Idealny do jazdy po utwardzonych nawierzchniach, a tym samym idealny towarzysz podróży do miasta, na odkryty basen lub zakupy. Duże opony z niewielkim bieżnikiem zapewniają zarówno komfort, jak i niskie opory toczenia.Rower górski E-mountain

E-rower górski: Twój wybór na długie wycieczki po górach i bezdrożach! Te e-rowery wyposażone są w widelec amortyzowany, wysokiej jakości hamulce i opony o dobrej przyczepności, dzięki czemu idealnie nadają się na leśne ścieżki i alpejskie łąki. Na rowerach górskich również jazda pod górę to wielka frajda!Wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Niemczech

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad zakupem e-bike'a, czy po prostu chcesz odkryć swoje miejsce urlopowe w zupełnie nowy sposób - mamy dla Ciebie odpowiedni e-bike do wypożyczenia.